Rozgrywka

Start 23 lipca, 19:00

PW z tożsamością na konto tomus.

Re: Rozgrywka

Postprzez Edgar Allan Poe » So lip 28, 2018 10:41

o, zaczyna się zbieranie głosów? ja tam wolę zawierzyć w RiGCz reszty niewinnych
Avatar użytkownika
Edgar Allan Poe
 
Posty: 168
Dołączył(a): Pn lip 23, 2018 16:51

Postprzez » So lip 28, 2018 10:41

 

Re: Rozgrywka

Postprzez Edgar Allan Poe » So lip 28, 2018 10:42

Bezimienny jest bardziej niewinny niż Francesca, oddsy każą mi zagłosować na nią
Avatar użytkownika
Edgar Allan Poe
 
Posty: 168
Dołączył(a): Pn lip 23, 2018 16:51

Re: Rozgrywka

Postprzez frytki » So lip 28, 2018 10:42

Scenariusz 1:

Niewinny Edgar nie chce zagłosować na Bezimiennego z frytkami. Zamiast tego uważa frytki za potencjalnie winne, mimo że wie jakie mam ograniczenia jako mafioza + mimo że ma chociażby testament Kacpra, kompetentnego gracza, na którym to testamencie może się oprzeć. Olewa to wszystko. Nie zgadza się na Beziego, mimo że następnego dnia moje słowo przestałoby mieć jakiekolwiek znaczenie jakbym się mylił.

Scenariusz 2:

Winny Edgar nie chce zagłosować na Bezimiennego z frytkami. Nie chce stracić kolegi z drużyny, wie, że jego pozycja też się znacznie pogorszy, bo winny Bezimienny znacznie poprawi sytuację Francesci. Lepiej więc odjebać Francescę jako pierwszą, a Bezimiennego bronić. W momencie gdy Francesca okaże się niewinna w mieście będzie chaos, nie będzie zjednoczenia między graczami i mafia dwójką jebnie pewnie w Przybylską (albo we mnie, z racji otwartego konfliktu z Edgarem).
Avatar użytkownika
frytki
 
Posty: 95
Dołączył(a): N lip 22, 2018 10:03

Re: Rozgrywka

Postprzez Edgar Allan Poe » So lip 28, 2018 10:45

jakkolwiek kompetentny by nie był PubQuiz to nawet top graczy w mafię zwykle się myli w paru istotnych kwestiach w pierwszych dniach, a on odpadł drugiego. zresztą napisał, że gram miastowo i na luzaku, a jednak mnie podejrzewał, ancymon jeden
Avatar użytkownika
Edgar Allan Poe
 
Posty: 168
Dołączył(a): Pn lip 23, 2018 16:51

Re: Rozgrywka

Postprzez frytki » So lip 28, 2018 10:46

Edgar Allan Poe napisał(a):o, zaczyna się zbieranie głosów? ja tam wolę zawierzyć w RiGCz reszty niewinnych


Czyli teraz już nawet nie uwzględniasz mojej możliwej niewinności i tego, że po prostu mogę robić z siebie debila? Tak łatwo Ci to przyszło? Nie rozkminiasz co chcę osiągnąć, wszystko Ci się nagle zgadza? Frytki, które zostały uniewinnione przez dobrego gracza, które przeszły naturalnie przez edycję nagle są winne, bo chcą zrobić coś innego niż Ty?

Chłopie, zabrakło w tym wszystkim progresji, po prostu znienacka znalazłeś się w drugim obozie XD Niewinny gracz, szczególnie Twojego kalibru, ma trochę bogatsze myślenie, niż to co tu robisz :)
Avatar użytkownika
frytki
 
Posty: 95
Dołączył(a): N lip 22, 2018 10:03

Re: Rozgrywka

Postprzez Edgar Allan Poe » So lip 28, 2018 10:49

PubQuiz napisał(a):===============================================================================================

TESTAMENT PUBQUIZA

Parę słów o każdym kto został

Dzisiaj oczywiście bez wątpienia Stranger Dzwon. Wszystkie interakcje miałkie i z dupy, Red atakujący ludzi, którzy wysłali jego zdaniem chujowy głos, albo go atakują z kreacji, do tego sami niewinni :mrgreen: Nie ma co dużo o nim pisać, nie wysilił się chłop specjalnie stąd sytuacja na styku i remis. Dzisiaj nie zdziwie się jak będzie chciał jeszcze zostać ze wszystkich sił i zrobić trochę meksyk. Jak zejdzie z Edgara Poe na Bezimiennego jako kandydata na dziś to szybki głos na niego i go dodajcie do wrogów bo nie zasłużył na więcej, najwyżej przeczyta 20 stron i napisze testament :wink:

Bezimienny dla mnie pół na pół i do obserwacji i ewentualnego odjebania w przyszłości. W niczym specjalnie konkretny, trochę podczepny miałem wrażenie, zebrał nieweielkie cięgi od lil pumpa i strasznie głupio tam się zachowywał, nie wygląda mi na doświadczonego gracza. Bell brał go jako jakąśtam ewentualność numer 3 i byłby to taki najłatwiejszy naturalny przeskok dla niego, to że nie zszedł może świadczyć o tym, że jest z mniej doświadczonym graczem w mafii i nie chciał go ruszać?

Francesca Michelin bardzo bezpieczna, nic specjalnego w żadną stronę. Tak jak bezi do obserwacji i odjebania, nawet moim zdaniem szybciej niż Beziego. Tak jakoś stoi równo na nogach, a jej podejrzenia jak i interakcje kasztany

i tu się pojawia problem, bo ja nie widzę dobrego kandydata poza nimi, a wątpię żeby to było takie proste xD. Każdy następny moim zdaniem mniej lub bardziej niewinny, jeżeli jest wśród nich ostatni mafiozo(albo co gorsza dwóch w co nie wierzę) to gra najlepiej.


Edgar Alan Poe

Robi ruchy na luzaku, pisze sobie na wyjebce, żartuje troche się kreuje troche wte trochę wewte ale też bez jakiegoś turbomiejskiego piętna, nie przesadzajmy. Dobra i aktywna gra, ale spokojnie może być w mafii. Szczypał od początku gry z dupy murzaja pod kreacją, ale ja nie wiem czy to coś znaczy, bo raczej nie wywołuje żadnego wpływu w mieście. Murzyn z kolei odwdzięcza mu się zwrotką, która też żadnego wpływu nie wywoła więc tak jak w przypadku frytek(co będzie później) ich interakcje z początku sprawiają, że stawiam ich po oddzielnych stronach, tak w tym przypadku tak nie jest. Jako, że nie widzę trzeciego mafiozo, to największą szansę daje właśnie Edgarowi, ewentualnie tej Przybylskiej, ale jakie to już odległe historie.

Ania Przybylska U wielu jest w topce do odjebania i przekreślana, ja mam inne zdanie. To oczywiście egze, gdyby był w mafii to stwarzałby pozory, wszedł w pewnym momencie do gry i zrobił jakiś burdel, spuścił jakieś bomby, wszyscy i tak by to olali ale on miałby swoje odhaczone. Tutaj miał wyjebane, nie napisał nic na temat gry oprócz odpowiadania w moim quizie. Szczypali go jego ulubieni koledzy jak Bell i frytki i miał wyjebane na obu, moim zdaniem niewinny egze na totalnej wyjebce. Może jeszcze mu się zachce i porobi coś fajnego, ja bym nie ruszał póki co, po co wam to.

Lil Pump

Na moje oko to mój ulubiony kumpel Węgiel ze ślizgu, lubił jako mafiozo grać odważnie, ale na pewno nie zrobiłby takiej prowokacji pierwszego dnia rozgrywki. Po niczym innym go nie osądzam. Na 70% niewinny.

frytki

Na 85% niewinny. Patrząc na przebieg gry widać wyraźnie, że frytki najpierw szczypał Stringer Bella na początku gry, nawet lepiej niż Edgar -> potem w momencie kiedy ogarnął, że to Red to przestał (xD) -> ale nawrócił się kiedy zobaczył wczorajszą akcję i nie ma wątpliwości. Już jakieś pościki podsumowujące, ogólnie w mafii by tak dobrze nie zagrał oprócz tego wszystkiego więc moim zdaniem nie ma go co rozpatrywać. Grał tak jak edycja pozwalała, edycja się rozkręci to on pewnie też.

Naczelny Hejter

No on jest niewinny, skoro Red grał swoją mafie na wyjebce to mafijne wcielenie Hejtera też byłoby chujowo prowadzone, a nie ma o tym mowy, Hejter w 100% Hejterem.
I KURWA SŁAWAS NIE GŁOSUJ WIĘCEJ NA MNIE, MAFIA CIĘ DO TEGO ETATOWO WYKORZYSTUJE



Wszystko oparte oczywiście o winę Reda, ale lepiej budować na wyimaginowanym fundamencie niż na niczym. On jest do wyjebania tak czy siak, a jeżeli będzie niewinny to najwyżej ten testament będzie do wyrzucenia.

Dwóch niewinnych mam żelaznych, dwóch mniej żelaznych, dwóch podejrzanych i jednego mafioze. Nie ma tragedii :wink:

Ogólnie to jebać was za to, że rozgrywka zaczyna się robić fajniejsza dopiero po mojej śmierci, za każdym razem :evil: :evil: :evil: :evil:

Trzymam kciuki, bawcie się dobrze i grzecznie


czyli Bezi i Francesca najbardziej podejrzani, ale w sumie to nawet Francesca do szybszego odjebania. właściwie to mogę pójść za jego testamentem, hihihi
Avatar użytkownika
Edgar Allan Poe
 
Posty: 168
Dołączył(a): Pn lip 23, 2018 16:51

Re: Rozgrywka

Postprzez Edgar Allan Poe » So lip 28, 2018 10:50

dzięki za dobrą radę z ponownym przeczytaniem testamentu PubQuizu, frytki
Avatar użytkownika
Edgar Allan Poe
 
Posty: 168
Dołączył(a): Pn lip 23, 2018 16:51

Re: Rozgrywka

Postprzez frytki » So lip 28, 2018 10:50

Kacper kminił w dobrą stronę. Fajnie zauważył, że Edgar może być trzecim mafiozą, gratuluję Kacperku <3
Avatar użytkownika
frytki
 
Posty: 95
Dołączył(a): N lip 22, 2018 10:03

Re: Rozgrywka

Postprzez Edgar Allan Poe » So lip 28, 2018 10:51

hura dla pomocnych!
Avatar użytkownika
Edgar Allan Poe
 
Posty: 168
Dołączył(a): Pn lip 23, 2018 16:51

Re: Rozgrywka

Postprzez frytki » So lip 28, 2018 10:51

Mam nadzieję, że wyciągnąłeś z tego testamentu również to, że jestem niewinny i jeszcze zachowasz twarz sklejając pizdę i głosując na Bezimiennego. :)
Avatar użytkownika
frytki
 
Posty: 95
Dołączył(a): N lip 22, 2018 10:03

Re: Rozgrywka

Postprzez Edgar Allan Poe » So lip 28, 2018 10:52

biedne frytki zapomniały o typie broni obosiecznej i poczuły ją dopiero, gdy miały już ją głęboko w dupie
Avatar użytkownika
Edgar Allan Poe
 
Posty: 168
Dołączył(a): Pn lip 23, 2018 16:51

Re: Rozgrywka

Postprzez frytki » So lip 28, 2018 10:52

Sklej pizdę, bym jutro ja mógł skleić pizdę.

To niemal poetyckie.
Avatar użytkownika
frytki
 
Posty: 95
Dołączył(a): N lip 22, 2018 10:03

Re: Rozgrywka

Postprzez Edgar Allan Poe » So lip 28, 2018 10:53

moja pizda jest niesklejalna
Avatar użytkownika
Edgar Allan Poe
 
Posty: 168
Dołączył(a): Pn lip 23, 2018 16:51

Re: Rozgrywka

Postprzez frytki » So lip 28, 2018 10:53

Dalej nie wytłumaczyłeś co Bezimienny takiego zrobił, że jest bardziej niewinny niż winny.

I dalej nie wytłumaczyłeś dlaczego dzisiaj nie zagłosujesz na Bezimiennego tylko na Francescę. Wyłożyłem Ci krok po kroku co się dzieje w danym scenariuszu, olewasz to. Dlaczego? Dlaczego ta Francesca KURWA KONIECZNIE DZISIAJ, a nie Bezimienny? Ja wytłumaczyłem dlaczego Bezimienny.
Avatar użytkownika
frytki
 
Posty: 95
Dołączył(a): N lip 22, 2018 10:03

Re: Rozgrywka

Postprzez frytki » So lip 28, 2018 10:55

Spadam, dzień jeszcze młody, do linczu na Bezimiennym jeszcze kilka dobrych godzin.

Do potem.
Avatar użytkownika
frytki
 
Posty: 95
Dołączył(a): N lip 22, 2018 10:03

Re: Rozgrywka

Postprzez Edgar Allan Poe » So lip 28, 2018 10:55

krótko go opisałem jako bardziej miastowego nieogara, łyknął jak pelikan prowo Punka, miotał się w swojej grze, robił czasem dziwne, ale naturalne ruchy. moja nie widzieć w nim wyrachowania i ostrożności w przeciwieństwie do gry Franceski
Avatar użytkownika
Edgar Allan Poe
 
Posty: 168
Dołączył(a): Pn lip 23, 2018 16:51

Re: Rozgrywka

Postprzez Edgar Allan Poe » So lip 28, 2018 11:01

miej jeden wspólny typ na mafię z Edgarem

forsuj drugi, bo kurwa jak nie wejdzie to dasz się wyruchać tuzinowi mudżinów i dać nakręcić to Edgarowi oraz wrzucić do sieci

oskarżaj go o bycie w mafii za niezgadzanie się z forsowanym typem jako pierwszym, dodawaj, że para Bezi - Francesca pewna sto pro, a jak nie to Bezi i Edgar jednak, bo to geniusz zła (po części prawda)

posiłkuj się testamentem PubQuizu i zignoruj fakt, że tenże PubQuiz sam napisał, że lepiej wpierw odjebać Franceskę niż Bezimiennego

idź na frytki, zgarnij profit
Avatar użytkownika
Edgar Allan Poe
 
Posty: 168
Dołączył(a): Pn lip 23, 2018 16:51

Re: Rozgrywka

Postprzez Edgar Allan Poe » So lip 28, 2018 11:03

zapomniałem o ">" przed każdym akapitem, wiem
Avatar użytkownika
Edgar Allan Poe
 
Posty: 168
Dołączył(a): Pn lip 23, 2018 16:51

Re: Rozgrywka

Postprzez frytki » So lip 28, 2018 11:15

Chłopie, sam powiedziałeś, że mafia jest w trójce BEZIMIENNY, FRANCESCA, PRZYBYLSKA. Jedyne co mówię to żeby zacząć od Bezimiennego.

Już odchodząc od tego, że po prostu jestem niewinny, bo gram poza swoimi możliwościami mafijnymi, to kurwa IDIOTYCZNE i BEZSENSOWNE byłoby z mojej strony, jako mafiozy, mieszanie teraz skoro ma lecieć ta trójka, bo i tak wygrywam za trzy lincze, wystarczyłoby KURWA CZEKAĆ. Z tego banalnego powodu NIE MOGĘ BYĆ W MAFII.

Dlatego skoro NIE MOGĘ BYĆ W MAFII, a jeśli Ty jesteś niewinny, to spełnij moją zachciankę i zagłosuj ze mną na Bezimiennego. Jeśli okaże się niewinny, sklejam pizdę, a Ty decydujesz.

NIC - KURWA - NA - TYM - NIE - TRACISZ

Twoje spieranie się z tym jest

DEBILNE kurwa do SZEŚCIANU

więc PRZESTAŃ się z tym spierać

Bo jak NIE PRZESTANIESZ

To jesteś ZJEBEM TOTALNYM, albo MAFIOZĄ. Z szacunku do Twojej inteligencji uznam wtedy, że jesteś MAFIOZĄ
Łatwiej nie da się tego wyłożyć niż tutaj.

Więc DZISIAJ BEZIMIENNY. I naprawdę nie trzeba więcej dodawać.
Avatar użytkownika
frytki
 
Posty: 95
Dołączył(a): N lip 22, 2018 10:03

Re: Rozgrywka

Postprzez Edgar Allan Poe » So lip 28, 2018 11:19

sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie, ziomek. nowy dzień, nowe ruchy.
Avatar użytkownika
Edgar Allan Poe
 
Posty: 168
Dołączył(a): Pn lip 23, 2018 16:51

Re: Rozgrywka

Postprzez Edgar Allan Poe » So lip 28, 2018 11:21

ja nie spełniam cudzych zachcianek, o ile nie pochodzą one od pięknych kobiet sugerujących wizję seksu
Avatar użytkownika
Edgar Allan Poe
 
Posty: 168
Dołączył(a): Pn lip 23, 2018 16:51

Re: Rozgrywka

Postprzez Edgar Allan Poe » So lip 28, 2018 11:22

tak w ogóle to miałeś iść, a nie rlbić przypał. przypalone frytki są niesmaczne
Avatar użytkownika
Edgar Allan Poe
 
Posty: 168
Dołączył(a): Pn lip 23, 2018 16:51

Re: Rozgrywka

Postprzez Naczelny hejter » So lip 28, 2018 11:24

Trzeba w końcu ten węzeł chłonny rozwiązać i zlinczować Bezimiennego.
Avatar użytkownika
Naczelny hejter
 
Posty: 113
Dołączył(a): N lip 22, 2018 17:36

Re: Rozgrywka

Postprzez Edgar Allan Poe » So lip 28, 2018 11:24

jakbyś tamte pogrubione słowa dał na czerwono to bym je lepiej widział, a tak niestety ciężko zauważyć, co tam brzęczysz
Avatar użytkownika
Edgar Allan Poe
 
Posty: 168
Dołączył(a): Pn lip 23, 2018 16:51

Re: Rozgrywka

Postprzez frytki » So lip 28, 2018 11:25

Edgar Allan Poe napisał(a):ja nie spełniam cudzych zachcianek, o ile nie pochodzą one od pięknych kobiet sugerujących wizję seksu


czyli nigdy nie spełniasz :(

no miałem, ale potem postanowiłem jeszcze coś napisać

tak samo jak teraz
Avatar użytkownika
frytki
 
Posty: 95
Dołączył(a): N lip 22, 2018 10:03

Re: Rozgrywka

Postprzez frytki » So lip 28, 2018 11:25

Naczelny hejter napisał(a):Trzeba w końcu ten węzeł chłonny rozwiązać i zlinczować Bezimiennego.


Wielki Naczelny Hejter!
Avatar użytkownika
frytki
 
Posty: 95
Dołączył(a): N lip 22, 2018 10:03

Re: Rozgrywka

Postprzez Edgar Allan Poe » So lip 28, 2018 11:26

może i tak, ale na pewno nie jest mnie tak łatwo mentalnie wyruchać jak ciebie. może to przez długą fizyczną abstynencję, kto wie
Avatar użytkownika
Edgar Allan Poe
 
Posty: 168
Dołączył(a): Pn lip 23, 2018 16:51

Re: Rozgrywka

Postprzez Naczelny hejter » So lip 28, 2018 11:27

Sprawdzi się w ten sposób kto z was mówi prawdę.
Avatar użytkownika
Naczelny hejter
 
Posty: 113
Dołączył(a): N lip 22, 2018 17:36

Re: Rozgrywka

Postprzez Edgar Allan Poe » So lip 28, 2018 11:28

szkoda, że zlinczowanie Franceski o tym nie powie...
Avatar użytkownika
Edgar Allan Poe
 
Posty: 168
Dołączył(a): Pn lip 23, 2018 16:51

Re: Rozgrywka

Postprzez Edgar Allan Poe » So lip 28, 2018 11:28

byłby to tylko stracony lincz, a tego chcemy uniknąć
Avatar użytkownika
Edgar Allan Poe
 
Posty: 168
Dołączył(a): Pn lip 23, 2018 16:51

Postprzez » So lip 28, 2018 11:28

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Edycja XX- MG: tomus

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron