Podsumowanie Edycji

WielkiKirył, niewolnik z Afryki i kevin sam na forum.

Zakończona.

Re: Podsumowanie Edycji

Postprzez Pająk Leon » N sty 14, 2018 14:44

Krzyżowiec napisał(a):Ale dobra, spierdalaj glonie, twoja wina i tyle :wink:

Red wyjaśnił, proszę kulturalniej :lol:
Avatar użytkownika
Pająk Leon
 
Posty: 95
Dołączył(a): Cz sty 04, 2018 22:11

Postprzez » N sty 14, 2018 14:44

 

Re: Podsumowanie Edycji

Postprzez Lebron James » N sty 14, 2018 14:45

no i co jest zabawne, napisales w tej edycji tylko przeklaman/niedopatrzen JAKO MIASTO, ze nie powinienes sie tego czepiac u nikogo xD mozna by cala kompilacje zrobic glupot, ktore napisles w trakcie gry. bez kitu. nawet co do tych testamentow, bo to trzeba byc niesamowicie czepliwym hmm nie wiem, by nie ogarnac, ze chodzilo np o ostatni post szlaczkow, ktory kazal zabic ciebie (testament w pewnym sensi, mowil ze nie zostawi), klocuch napisal ty/pajak, klamca napisal najpierw ty potem szlaczki, co tu dodawac? I tak w kolko :D
Avatar użytkownika
Lebron James
 
Posty: 107
Dołączył(a): Cz sty 04, 2018 17:36

Re: Podsumowanie Edycji

Postprzez Typowy lewak » N sty 14, 2018 14:45

Krzyżowiec,a ostatni post Szarleja w tej edycji to miał charakter testamentu. Mógł wysłać do MG testament lub napisać post,który jest niejako testamentem zanim padnie.
Avatar użytkownika
Typowy lewak
 
Posty: 123
Dołączył(a): Cz sty 04, 2018 17:48

Re: Podsumowanie Edycji

Postprzez Typowy lewak » N sty 14, 2018 14:46

I do tego inne posty niewinnych ludzi,którzy przed śmiercią ciebie Krzyżowcu wskazywali.
Avatar użytkownika
Typowy lewak
 
Posty: 123
Dołączył(a): Cz sty 04, 2018 17:48

Re: Podsumowanie Edycji

Postprzez Krzyżowiec » N sty 14, 2018 14:47

Lebron James napisał(a):no i co jest zabawne, napisales w tej edycji tylko przeklaman/niedopatrzen JAKO MIASTO, ze nie powinienes sie tego czepiac u nikogo xD mozna by cala kompilacje zrobic glupot, ktore napisles w trakcie gry. bez kitu. nawet co do tych testamentow, bo to trzeba byc niesamowicie czepliwym hmm nie wiem, by nie ogarnac, ze chodzilo np o ostatni post szlaczkow, ktory kazal zabic ciebie (testament w pewnym sensi, mowil ze nie zostawi), klocuch napisal ty/pajak, klamca napisal najpierw ty potem szlaczki, co tu dodawac? I tak w kolko :D

Tak, tak, dorabiaj sobie ideologię i jakąś taktyke. Wygrałiście po Lewak sobie poszedł i nie grał, a miasto miało wyj** by na niego zagłosować i jebało po sobie do samiutkiego końca. Tyle i tylko tyle, bo nawet pojawienie się Lewaka nic nie zmieniło.
Avatar użytkownika
Krzyżowiec
 
Posty: 152
Dołączył(a): Pt sty 05, 2018 14:09

Re: Podsumowanie Edycji

Postprzez (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ » N sty 14, 2018 14:48

XD
Avatar użytkownika
(ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻
 
Posty: 258
Dołączył(a): Cz sty 04, 2018 06:39

Re: Podsumowanie Edycji

Postprzez Jakub Kłamca » N sty 14, 2018 14:49

Znowu ebi zjebal w koncowce, tradycji stalo sie zadosc.
Avatar użytkownika
Jakub Kłamca
 
Posty: 243
Dołączył(a): Pt sty 05, 2018 13:21

Re: Podsumowanie Edycji

Postprzez Lebron James » N sty 14, 2018 14:49

xD ok

widocznie nie rozumiem tej gry i jej mechaniki :/
Avatar użytkownika
Lebron James
 
Posty: 107
Dołączył(a): Cz sty 04, 2018 17:36

Re: Podsumowanie Edycji

Postprzez Jakub Kłamca » N sty 14, 2018 14:50

Chociaz glosowal na jednego z dwoch mafiozow, wiec jestes progres.
Avatar użytkownika
Jakub Kłamca
 
Posty: 243
Dołączył(a): Pt sty 05, 2018 13:21

Re: Podsumowanie Edycji

Postprzez Jakub Kłamca » N sty 14, 2018 14:50

Nigdy wiecej nie wchodze na podstrone z linczami.
Avatar użytkownika
Jakub Kłamca
 
Posty: 243
Dołączył(a): Pt sty 05, 2018 13:21

Re: Podsumowanie Edycji

Postprzez Krzyżowiec » N sty 14, 2018 14:50

Lebron James napisał(a):xD ok

widocznie nie rozumiem tej gry i jej mechaniki :/


Nie no, droga wolna! Ciesz się, że wygrywająca taktyką było "ide sobie, grajcie beze mine, elo" :lol:
Avatar użytkownika
Krzyżowiec
 
Posty: 152
Dołączył(a): Pt sty 05, 2018 14:09

Re: Podsumowanie Edycji

Postprzez Pająk Leon » N sty 14, 2018 14:51

Wal się, nie jestem Ebi :lol:

Poza tym ja złapałem dwóch mafiozów, czyli o dwóch więcej od Ciebie.

Największą bekę miałem zaraz po pierwszych problemach technicznych jak myślałem, że Kłamca i Szlaczki to jedna osoba :mrgreen:
Avatar użytkownika
Pająk Leon
 
Posty: 95
Dołączył(a): Cz sty 04, 2018 22:11

Re: Podsumowanie Edycji

Postprzez (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ » N sty 14, 2018 14:52

W ogóle to o czym pisze teraz Red pisałem już zresztą w trakcie gry, że te ataki Lebrona na Krzyżowca (i vice versa) są kompletnie nijakie, szanuję Red mocno
Avatar użytkownika
(ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻
 
Posty: 258
Dołączył(a): Cz sty 04, 2018 06:39

Re: Podsumowanie Edycji

Postprzez Jakub Kłamca » N sty 14, 2018 14:52

Pisalem caly czas, ze Squbaniec ma role. Niewazne.
Avatar użytkownika
Jakub Kłamca
 
Posty: 243
Dołączył(a): Pt sty 05, 2018 13:21

Re: Podsumowanie Edycji

Postprzez Typowy lewak » N sty 14, 2018 14:52

Jakub Kłamca napisał(a):Pisalem caly czas, ze Squbaniec ma role. Niewazne.

W dobrym momencie zostałeś zabity :lol:
Avatar użytkownika
Typowy lewak
 
Posty: 123
Dołączył(a): Cz sty 04, 2018 17:48

Re: Podsumowanie Edycji

Postprzez Krzyżowiec » N sty 14, 2018 14:52

Od dzisiaj, i mówię to dla wszystkich potomnych, będe jebał zawsze głównie po aktywności wpierw, a nie winie.
Włoczykij i Lewak udowodnili, że najlepszą taktyką by oszukać najbardziej twardogłowych na tym forum, to po prostu uciekać w zboże. :roll:
Avatar użytkownika
Krzyżowiec
 
Posty: 152
Dołączył(a): Pt sty 05, 2018 14:09

Re: Podsumowanie Edycji

Postprzez Arktos » N sty 14, 2018 14:53

A to już wymyślił najlepszy mafiozo na świecie Łukasza TW Bolek
Avatar użytkownika
Arktos
 
Posty: 154
Dołączył(a): Pn sty 01, 2018 17:43
Lokalizacja: Lodolandia

Re: Podsumowanie Edycji

Postprzez Volverin » N sty 14, 2018 14:54

Krzyżowiec, abstrahując od tego kto dał z siebie ile, to przede wszystkim Twoja maniera pisania jest tak irytująca, że ja jako neutralny widz mam lekko mówiąc negatywne odruchy gdy to czytam, więc co dopiero ktoś, kto jest emocjonalnie zaangażowany w rozgrywkę XD I potem jak oczekujesz, że przekonasz kogoś do swojego zdania? xD Piszesz roszczeniowo i zgrywasz wyrocznie, a najpierw trzeba nabrać trochę doświadczenia i skilla w tej odmianie gry, zrozumieć pewne schematy myślenia mafiozów, a potem próbować dyktować ton rozgrywce i rozstawiać ludzi po kątach. Logika na zasadzie "bronił winnego więc minus", "atakował winnego więc plus" to zdecydowanie zbyt proste i niekompletne podejście do tej gry. Sam nakurwiałeś w niewinnych gdy tylko zabrakło jakiegoś lidera typu Czechow na lebrona, a potem oskarżasz ludzi o mafijność, bo się pomylili xD To jest chyba największy i najpopularniejszy podwójny standard w tej grze, gdzie miastowi ignorują fakt, że sami nie trafiali mafiozów, a mają z tym problem u innych.
Avatar użytkownika
Volverin
 
Posty: 162
Dołączył(a): N lis 19, 2017 23:01

Re: Podsumowanie Edycji

Postprzez Pająk Leon » N sty 14, 2018 14:55

I trochę hejtuję tą edycję, bo miałem czas na grę i chęci a przez problemy techniczne zanim zacząłem grać na poważeni ludzie mieli już ponad 100 postów a tematu było 50 stron. Więc naturalną reakcją była wyjebka.
Avatar użytkownika
Pająk Leon
 
Posty: 95
Dołączył(a): Cz sty 04, 2018 22:11

Re: Podsumowanie Edycji

Postprzez (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ » N sty 14, 2018 14:55

Jakub Kłamca napisał(a):Pisalem caly czas, ze Squbaniec ma role. Niewazne.


Chciałeś mnie jebac za tego Lewaka oszuście xD
Ale dobrze, że Cię zamordowali, bo by się skończyło na linczu któregoś z nas, i to pewnie mnie xd
Avatar użytkownika
(ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻
 
Posty: 258
Dołączył(a): Cz sty 04, 2018 06:39

Re: Podsumowanie Edycji

Postprzez Volverin » N sty 14, 2018 14:56

Krzyżowiec napisał(a):Od dzisiaj, i mówię to dla wszystkich potomnych, będe jebał zawsze głównie po aktywności wpierw, a nie winie.
Włoczykij i Lewak udowodnili, że najlepszą taktyką by oszukać najbardziej twardogłowych na tym forum, to po prostu uciekać w zboże. :roll:


Najpierw naucz się co rzeczywiście wskazuje na czyjąś winę, a potem jeb se po czym chcesz xD Polecam
Avatar użytkownika
Volverin
 
Posty: 162
Dołączył(a): N lis 19, 2017 23:01

Re: Podsumowanie Edycji

Postprzez Arktos » N sty 14, 2018 14:57

Kiedy kolejna
Avatar użytkownika
Arktos
 
Posty: 154
Dołączył(a): Pn sty 01, 2018 17:43
Lokalizacja: Lodolandia

Re: Podsumowanie Edycji

Postprzez Krzyżowiec » N sty 14, 2018 14:57

Volverin napisał(a):Krzyżowiec, abstrahując od tego kto dał z siebie ile, to przede wszystkim Twoja maniera pisania jest tak irytująca, że ja jako neutralny widz mam lekko mówiąc negatywne odruchy gdy to czytam, więc co dopiero ktoś, kto jest emocjonalnie zaangażowany w rozgrywkę XD I potem jak oczekujesz, że przekonasz kogoś do swojego zdania? xD Piszesz roszczeniowo i zgrywasz wyrocznie, a najpierw trzeba nabrać trochę doświadczenia i skilla w tej odmianie gry, zrozumieć pewne schematy myślenia mafiozów, a potem próbować dyktować ton rozgrywce i rozstawiać ludzi po kątach. Logika na zasadzie "bronił winnego więc minus", "atakował winnego więc plus" to zdecydowanie zbyt proste i niekompletne podejście do tej gry. Sam nakurwiałeś w niewinnych gdy tylko zabrakło jakiegoś lidera typu Czechow na lebrona, a potem oskarżasz ludzi o mafijność, bo się pomylili xD To jest chyba największy i najpopularniejszy podwójny standard w tej grze, gdzie miastowi ignorują fakt, że sami nie trafiali mafiozów, a mają z tym problem u innych.

Plus. A nie coś, co tworzy absolut. Chyba widzisz różnicę? Zauważ, że ja luźno zbierał (publicznie) wszystkie swoje przemyślenia, a nie "1 post = niewinny", wyrocznia rzekła.
Przeznaczeniem miasta jest błądzić, więc życie, że może umierać tyle niewinnych, że się przegrywa, ale jeżeli gracze odmawiają grania - Pająk wyjebongo przyśpieszony, Szlaczki wyjebongo nie chce się bronić bo miasto #retarded, to po co w ogóle grają w te grę?

Idea jest taka, że im więcej będzie czasu, i więcej postów i wiadomości, tym większa szansa, że mafia się wkopie. A tutaj to olano i więcej rozmawiano o tożsamościach/heheszkach, niż o samej grze.
Avatar użytkownika
Krzyżowiec
 
Posty: 152
Dołączył(a): Pt sty 05, 2018 14:09

Re: Podsumowanie Edycji

Postprzez Volverin » N sty 14, 2018 14:58

A nie wiem, popytam na mieście czy małpa/kacper/felix chcą mistrzować i zobaczymy. Ja mógłbym i za tydzień zacząć kolejną.
Avatar użytkownika
Volverin
 
Posty: 162
Dołączył(a): N lis 19, 2017 23:01

Re: Podsumowanie Edycji

Postprzez Krzyżowiec » N sty 14, 2018 14:59

Volverin napisał(a):
Krzyżowiec napisał(a):Od dzisiaj, i mówię to dla wszystkich potomnych, będe jebał zawsze głównie po aktywności wpierw, a nie winie.
Włoczykij i Lewak udowodnili, że najlepszą taktyką by oszukać najbardziej twardogłowych na tym forum, to po prostu uciekać w zboże. :roll:


Najpierw naucz się co rzeczywiście wskazuje na czyjąś winę, a potem jeb se po czym chcesz xD Polecam

Chcesz mnie pouczać, a jak grałeś jako Landa jedyną edycję bodaj ze mną, to zagrałeś jeszcze gorzej niż ja tutaj xD Proszę
Avatar użytkownika
Krzyżowiec
 
Posty: 152
Dołączył(a): Pt sty 05, 2018 14:09

Re: Podsumowanie Edycji

Postprzez Volverin » N sty 14, 2018 15:00

Landa był w mafii kolego xD Ale logikę ataków i tak miał na pewną zdecydowanie lepszą od Twojej xD
Avatar użytkownika
Volverin
 
Posty: 162
Dołączył(a): N lis 19, 2017 23:01

Re: Podsumowanie Edycji

Postprzez Krzyżowiec » N sty 14, 2018 15:00

Volverin napisał(a):Landa był w mafii kolego xD

No to w mafii powinieneś był się jeszcze bardziej starać xD
Avatar użytkownika
Krzyżowiec
 
Posty: 152
Dołączył(a): Pt sty 05, 2018 14:09

Re: Podsumowanie Edycji

Postprzez (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ » N sty 14, 2018 15:01

Krzyzowiec też był w mafii, nie wyobrażam sobie takiej manipulacji i kłamstw w mieście xD
Avatar użytkownika
(ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻
 
Posty: 258
Dołączył(a): Cz sty 04, 2018 06:39

Re: Podsumowanie Edycji

Postprzez Volverin » N sty 14, 2018 15:02

To że gram gorzej w mafii to wiadomo nie od dziś, zresztą to bolączka prawie każdego gracza tutaj. A to z czegoś wynika. Z braku odpowiedniej naturalności w postach i odpowiedniej progresji postów i myśli. I to jest klucz do oceniania czyjejś winy. Najprościej rzecz ujmując nie CO ktoś zrobił się liczy, tylko JAK
Avatar użytkownika
Volverin
 
Posty: 162
Dołączył(a): N lis 19, 2017 23:01

Re: Podsumowanie Edycji

Postprzez Antoni Czechow » N sty 14, 2018 15:03

Słabiutki Niewolnik z Afryki, Fatalny Kevin sam na forum. Tylko genialny Typowy Lewak uratował mafię przed kompromitacją.
Avatar użytkownika
Antoni Czechow
 
Posty: 262
Dołączył(a): Cz sty 04, 2018 08:52

Postprzez » N sty 14, 2018 15:03

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Edycja XVIII - MG: Volverin

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron