Podsumowanie edycji

Bracia Pierdolec, DreamTeam i lanie biczem po dupie.

Zakończona.

Re: Podsumowanie edycji

Postprzez ta Pizda z Przemyśla » Śr gru 13, 2017 20:30

Jeszcze jedno pytanie z d... Szarlej, czy ty się wspinasz?
Iga Dobosz
Prokuratura Okręgowa w Przemyślu
Obrazek
Avatar użytkownika
ta Pizda z Przemyśla
 
Posty: 247
Dołączył(a): N gru 03, 2017 16:24
Lokalizacja: Przemyśl, Lesko, Ustrzyki

Postprzez » Śr gru 13, 2017 20:30

 

Re: Podsumowanie edycji

Postprzez Kapitan Bomba » Śr gru 13, 2017 20:47

ta Pizda z Przemyśla napisał(a):
6d616368696e65 napisał(a):Kapitan Bomba - (...) było oczywiste, że w mafii nie jest. (dlatego dziwne, że ktoś go tam oskarżał potem jeszcze)

Ach, właśnie... miałam dopytać. Kapitanie Bomba, wymieniłam Cię ramach dreamteamu, co w pierwszej chwili wywołało Twoją reakcję, ale w zasadzie po jednym moim odszczeknięciu - zostawileś ten temat. Przypadek, czy przeczytałeś to prowo?


nie widziałem sensu żeby ciągnąć temat, gdzieś tam z tyłu głowy myślałem że to może jakieś prowo, ale tak z czystym sumieniem też nie mogę powiedzieć, żebym się domyślił
Avatar użytkownika
Kapitan Bomba
 
Posty: 158
Dołączył(a): Śr gru 06, 2017 12:59

Re: Podsumowanie edycji

Postprzez ta Pizda z Przemyśla » Śr gru 13, 2017 22:03

:wink:
Iga Dobosz
Prokuratura Okręgowa w Przemyślu
Obrazek
Avatar użytkownika
ta Pizda z Przemyśla
 
Posty: 247
Dołączył(a): N gru 03, 2017 16:24
Lokalizacja: Przemyśl, Lesko, Ustrzyki

Re: Podsumowanie edycji

Postprzez Jeneparlepas Français » Śr gru 13, 2017 23:11

Nie wiem o co chodzi, ale się nie wspinam :D
Avatar użytkownika
Jeneparlepas Français
 
Posty: 165
Dołączył(a): Pn lis 20, 2017 23:31

Re: Podsumowanie edycji

Postprzez ta Pizda z Przemyśla » Cz gru 14, 2017 12:28

Jeneparlepas Français napisał(a):Nie wiem o co chodzi, ale się nie wspinam :D

Cóż... zbieg okoliczności, nad którym prokuratura będzie musiała przejść do porządku dziennego... 8-)
Iga Dobosz
Prokuratura Okręgowa w Przemyślu
Obrazek
Avatar użytkownika
ta Pizda z Przemyśla
 
Posty: 247
Dołączył(a): N gru 03, 2017 16:24
Lokalizacja: Przemyśl, Lesko, Ustrzyki

Re: Podsumowanie edycji

Postprzez My, naród » Cz gru 14, 2017 23:09

Obiecałem sobie parę słów komentarza do decyzji sprzed edycji o zbanowaniu mojej skromnej osoby i to w dodatku w sposób na tyle chujowy, że dowiedziałem się o tym w ostatnim momencie, przez co nie mogłem wysunąć żadnych argumentów na swoją obronę. Choć bronić byłoby się trudno, bo tak naprawdę nikt żadnego złamania zasad gry mi nie zarzucił.

Uważam, że sytuacja była absurdalna i jest groźnym precedensem (choć ponoć niektórzy gracze już wcześniej byli tak banowani, dziwne, że jakoś dalej nie mają ochoty grać...) który szkodzi tej grze dużo bardziej niż - może kogoś krzywdzące, w tym przypadku reda (ale, że akurat jego to zupełny przypadek) zagranie miastowego.

Tu oczywiście powinienem wyjaśnić dlaczego skłamałem, że JKM jest winny, mądrzy (sam red np.) jednak to wiedzą, głupi myślą, że wiedzą, a przeciętni mają to w dupie. Mądrym więc tłumaczyć nie trzeba, głupim nie warto, a przeciętni i tak tego nie przeczytają.

Ja sam wkurwiony decyzją organizatorów (i mafiozów) byłem może z 20 minut, właśnie głównie ze względu na formę, ale wyobrażam sobie, że na moim miejscu jest ktoś inny, kto już nigdy by do grania nie wrócił, bo po prostu czułby się zrobiony w balona. I to mnie w zasadzie najbardziej boli. Uważam po prostu, że takie coś niszczy tę grę. Tym bardziej, że decyzje nie są podejmowane w otwartej dyskusji (mnie nikt nigdy nie pytał, czy kogokolwiek za cokolwiek zbanować, może dlatego, że wszyscy wiedzą, że byłbym przeciwko), a za zamkniętymi drzwiami, w gronie wybranych.

Wolna mafia, wolna amerykanka, wymiana światłych myśli, niebanalne zagrania, jak najwięcej swobody, taką mafię kocham, a nie obwarowaną milionami zapisanych lub nie zasad rozgrywkę, w której za to, że napiszesz parę kłamstw w testamencie, bez słowa wyjaśnień, zostajesz zbanowany.

ps zniszczyliście moją znakomitą kreację ;(
Avatar użytkownika
My, naród
 
Posty: 41
Dołączył(a): Śr lis 22, 2017 21:11

Re: Podsumowanie edycji

Postprzez Łukasz Golec » Pt gru 15, 2017 08:36

a ja jestem za regulaminowym zakazaniem rzucania swoim kłód pod nogi w testamentach, ale taka nieoficjalna banicja po cichu to hucpa i tu się z Wojciechem zgadzam, niech od początku będzie zakazane pod groźbą bana na jedną grę bez takich cyrków
Obrazek

LAHM JEST W MAFII
Avatar użytkownika
Łukasz Golec
 
Posty: 136
Dołączył(a): Śr gru 06, 2017 12:04

Re: Podsumowanie edycji

Postprzez Steven Seagal » Pt gru 15, 2017 11:09

Zasady fair play, a regulamin to dwie różne rzeczy. Zgadzam się z Egze, nie powinno być dla niego żadnej kary. Ewentualnie upomnienie i dyskusja, która powinna zamknąć się tym, że miastowy ma prawo napisać co chce w testamencie.
Avatar użytkownika
Steven Seagal
 
Posty: 17
Dołączył(a): Śr gru 06, 2017 22:38

Re: Podsumowanie edycji

Postprzez Jeneparlepas Français » Pt gru 15, 2017 11:24

Bardzo dobrze, że dostał bana na tę edycję, może się ogarnie. Mówię oczywiście o tym, że gra piach od kilku edycji, fejkowanie sprawdzeń nikogo nie obchodzi.
Avatar użytkownika
Jeneparlepas Français
 
Posty: 165
Dołączył(a): Pn lis 20, 2017 23:31

Re: Podsumowanie edycji

Postprzez 6d616368696e65 » Pt gru 15, 2017 11:35

Steven Seagal napisał(a):Zasady fair play, a regulamin to dwie różne rzeczy. Zgadzam się z Egze, nie powinno być dla niego żadnej kary. Ewentualnie upomnienie i dyskusja, która powinna zamknąć się tym, że miastowy ma prawo napisać co chce w testamencie.

Właśnie nie powinien mieć tego prawa i broń boże, że ktokolwiek tak może myśleć. Jaki ma sens granie w grę, gdy grasz przeciwko jej całkowitej idei? (np. jako miastowy, przeciw miastu, jaka mafia, przeciw mafii)
Avatar użytkownika
6d616368696e65
 
Posty: 135
Dołączył(a): N gru 03, 2017 16:52

Re: Podsumowanie edycji

Postprzez Steven Seagal » Pt gru 15, 2017 12:31

Właśnie na tym polega idea mafii, że powinno robić co się chce. Nawet mówić o tożsamościach pierwszego dnia. Jedynie powinien być zakaz pokazywana PW z rolą od MG.
Nawet nie wysyłać głosów, czy się odzywać, bo to nie oznacza, że nie biorę biernego udziału.
Avatar użytkownika
Steven Seagal
 
Posty: 17
Dołączył(a): Śr gru 06, 2017 22:38

Re: Podsumowanie edycji

Postprzez Steven Seagal » Pt gru 15, 2017 12:35

Wiele razy podczas pierwszego dnia, nie mam pomysłu, ochoty wysyłać głosu pierwszego dnia. Wiem, to przywilej miastowego i sam tracę taką możliwość, ale to moja świadoma decyzja.
Avatar użytkownika
Steven Seagal
 
Posty: 17
Dołączył(a): Śr gru 06, 2017 22:38

Re: Podsumowanie edycji

Postprzez Jeneparlepas Français » Pt gru 15, 2017 12:47

Czynnego udziału.

A wysłanie głosu to żaden przywilej, skoro każdy może wysłać głos. Wręcz jest zobligowany.

Spotkali się, jeden co nie chce żadnych zasad, drugi co by regulował wszystko jak się da. I żaden z nich nie ma racji, bo rację mam ja.
Avatar użytkownika
Jeneparlepas Français
 
Posty: 165
Dołączył(a): Pn lis 20, 2017 23:31

Re: Podsumowanie edycji

Postprzez Łukasz Golec » Pt gru 15, 2017 12:53

nie no ale chyba proste jest, że jak ktoś nam przeszkadza w grze to z nim nie gramy, takie są podstawowe zasady gry w cokolwiek, po co grać z kimś kto Ci przeskadza xD Kwestia tylko jasnego przekazania tego
Obrazek

LAHM JEST W MAFII
Avatar użytkownika
Łukasz Golec
 
Posty: 136
Dołączył(a): Śr gru 06, 2017 12:04

Re: Podsumowanie edycji

Postprzez Jeneparlepas Français » Pt gru 15, 2017 13:03

No to będzie tak jasno, jak tylko się da.

KACPER NIE GRASZ JUŻ Z NAMI

Hehe.
Avatar użytkownika
Jeneparlepas Français
 
Posty: 165
Dołączył(a): Pn lis 20, 2017 23:31

Re: Podsumowanie edycji

Postprzez Zwolennik Testamentów » Pt gru 15, 2017 13:15

Nie przesadzajmy, ban to za mocna kara. Inna sprawa, gdyby takie zachowanie i psucie gry było częste, a sam gracz nic oprócz tego nie dawał (vide legendarny włoski) - wtedy jest to usprawiedliwione. Egze powinien dostać tylko słuszny opierdol i zostać wyśmianym jako ameba i głupek danej edycji. Nie ma co blokować jego startów w przyszłości.
Avatar użytkownika
Zwolennik Testamentów
 
Posty: 61
Dołączył(a): Cz gru 07, 2017 16:16

Re: Podsumowanie edycji

Postprzez Jeneparlepas Français » Pt gru 15, 2017 14:40

O banie na przyszłe edycje mowy być nie może. I nie ma.

Kacper, żartowałem :(
Avatar użytkownika
Jeneparlepas Français
 
Posty: 165
Dołączył(a): Pn lis 20, 2017 23:31

Re: Podsumowanie edycji

Postprzez Łukasz Golec » Pt gru 15, 2017 16:25

ja już i tak obiecałem zawiesić buty na kołku
Obrazek

LAHM JEST W MAFII
Avatar użytkownika
Łukasz Golec
 
Posty: 136
Dołączył(a): Śr gru 06, 2017 12:04

Re: Podsumowanie edycji

Postprzez ta Pizda z Przemyśla » Pt gru 15, 2017 20:04

MG ma prawo dobierać skład wedle własnego uznania i jeśli uznaje, że nie ma ochoty na współpracę z kimś - nie należy tego kwestionować. I tak jak po słynnym "pierwszym wcieleniu" pałermafii uznać należało to, co zrobili mafiozi "zdegustowani postawą i brakiem współpracy" ze strony Egze, za dziecinadę i brak szacunku dla pozostałych graczy i a postawę powoda Egze za godną pochwały, tak w poprzedniej edycji zachował się... mało elegancko robiąc sobie tanią bekę ze współgraczy.

Z drugiej strony - nie wszystko da się i nie wszystko należy regulować w oficjalnych zasadach. Dlatego dobrą rzeczą jest bat etyczny, który ma prawo zastosować MG. Z resztą to akurat jest element ujęty w regulaminie tej rozgrywki
Kwestie nieobjęte regulaminem MG rozstrzyga według swojego uznania.

Należy przyjąć, że nieujętą w regulaminie kwestię udziału Egze w rozgrywce MG rosztrzygnął w sposób, który uznał za stosowny. Czyli mówiąc po polskiemu - był w prawie i kropka.

Mając na uwadze powyższe Prokuratura Okręgowa w Przemyślu odmawia wszczęcia postępowania w sprawie bezprawnego uniemożliwienia Egze zwanemu Wojciechem udziału w niniejszej rozgrywce uznając, iż Mistrz Gry działał zgodnie z uprawnieniami oraz w stanie wyższej konieczności.
Iga Dobosz
Prokuratura Okręgowa w Przemyślu
Obrazek
Avatar użytkownika
ta Pizda z Przemyśla
 
Posty: 247
Dołączył(a): N gru 03, 2017 16:24
Lokalizacja: Przemyśl, Lesko, Ustrzyki

Re: Podsumowanie edycji

Postprzez My, naród » Pt gru 15, 2017 22:22

Głupim jest przyjmowanie założenie, że podanie nieprawdziwego sprawdzenia było zagraniem przeciwko miastu. Tym bardziej, że to zagranie było celowe i gdybym wiedział, że taka wybuchnie z tego afera (w wybranym gronie, bo mnie o tym, że zrobiłem coś złego nikt nie raczył poinformować, poza volvem, który mg-ując tamtą edycję napisał mi, że tak się nie robi... ale tu są tacy, co by nie mordowali swoich ziomków/dziewczyn, więc chuj mnie obchodzi co się robi a co się nie robi) to bym dawno wyjaśnił dlaczego zagrałem tak nie inaczej.

Mało tego, gdybym miał jeszcze raz zagrać tamtą edycję, zrobiłbym dokładnie to SAMO. Bo miastu potrzebne było otrzeźwienie.

Obrazek

to w sumie oddaje wszystko co mam do powiedzenia na temat tego zagrania.
Avatar użytkownika
My, naród
 
Posty: 41
Dołączył(a): Śr lis 22, 2017 21:11

Re: Podsumowanie edycji

Postprzez 6d616368696e65 » So gru 16, 2017 02:15

LUDZIE TO DEBILE, WIELKI I NAJLEPSZY EGZE PONAD WSZYSTKIMI
Weź człowieku daj spokój, bo żałość jednym wielkim słowem.
Robienie testamentu anty-miastowego jako miastowy to tak jakbyś w bilardzie zamiast kijem chciał uderzać bile kurwa swoim butem w wyniku równie wielkiego przebłysku geniuszu. :lol:
Avatar użytkownika
6d616368696e65
 
Posty: 135
Dołączył(a): N gru 03, 2017 16:52

Re: Podsumowanie edycji

Postprzez Volverin » So gru 16, 2017 09:52

Obrazek
Avatar użytkownika
Volverin
 
Posty: 162
Dołączył(a): N lis 19, 2017 23:01

Re: Podsumowanie edycji

Postprzez Zwolennik Testamentów » So gru 16, 2017 13:13

Jak Cię lubię Egze tak teraz nie próbuj nam wmawiać, że to zagranie miało jakikolwiek sens xD
Avatar użytkownika
Zwolennik Testamentów
 
Posty: 61
Dołączył(a): Cz gru 07, 2017 16:16

Re: Podsumowanie edycji

Postprzez Łukasz Golec » So gru 16, 2017 13:36

miałoby gdyby egze grał na dwóch kontach na raz i na drugim miał deta :mrgreen:
Obrazek

LAHM JEST W MAFII
Avatar użytkownika
Łukasz Golec
 
Posty: 136
Dołączył(a): Śr gru 06, 2017 12:04

Re: Podsumowanie edycji

Postprzez My, naród » So gru 16, 2017 19:58

6d616368696e65 napisał(a):LUDZIE TO DEBILE, WIELKI I NAJLEPSZY EGZE PONAD WSZYSTKIMI
Weź człowieku daj spokój, bo żałość jednym wielkim słowem.
Robienie testamentu anty-miastowego jako miastowy to tak jakbyś w bilardzie zamiast kijem chciał uderzać bile kurwa swoim butem w wyniku równie wielkiego przebłysku geniuszu. :lol:


poczytaj trochę Sun Zi, Pawki Zarzecznego czy proroka Jeremiasza, a może zrozumiesz, że porównywanie światłej rozgrywki intelektualnej do machania kijem nie ma wielkiego sensu.

choć w sumie jeśli jesteś fanem bilarda, powinieneś wiedzieć, że każdy kij ma dwa końce, a profesjonalista czasem trafia także tym rzadziej używanym.
Avatar użytkownika
My, naród
 
Posty: 41
Dołączył(a): Śr lis 22, 2017 21:11

Re: Podsumowanie edycji

Postprzez Jeneparlepas Français » N gru 17, 2017 19:16

Jak to jest się masturbować do starych facetów sprzed naszej ery? :mrgreen:
Avatar użytkownika
Jeneparlepas Français
 
Posty: 165
Dołączył(a): Pn lis 20, 2017 23:31

Re: Podsumowanie edycji

Postprzez My, naród » Pn gru 18, 2017 17:44

Onanizm generalnie jest dość przyjemny. :mrgreen:
Avatar użytkownika
My, naród
 
Posty: 41
Dołączył(a): Śr lis 22, 2017 21:11

Re: Podsumowanie edycji

Postprzez Łukasz Golec » Wt gru 19, 2017 21:28

Obrazek
Obrazek

LAHM JEST W MAFII
Avatar użytkownika
Łukasz Golec
 
Posty: 136
Dołączył(a): Śr gru 06, 2017 12:04

Postprzez » Wt gru 19, 2017 21:28

 

Poprzednia strona

Powrót do Edycja XVII - MG: Red

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron